novinky stránek überspringen

  Novinky stránek

  Nutzerbild Webmaster FaME
  Problémy s přihlášením
  von Webmaster FaME - Thursday, 3. May 2018, 08:51
   

  Pokud máte problémy s přihlášením z důvodů blokace účtu, protože nebyly provedeny změny k 1.5.2018 viz. Změna emailových adres dle GDPR, napište na adresu webmaster@fame.utb.cz z Vaší univerzitní emailové adresy, která je ve tvaru VášLoginDoSTAGu@utb.cz.

  Do emailu na adresu webmaster@fame.utb.cz...

  Weiter lesen
  (134 Wörter)
   
  Nutzerbild David Malanik
  Změna emailových adres dle GDPR
  von David Malanik - Sunday, 8. April 2018, 19:50
   
  OZNÁMENÍ  VŠEM uživatelům systémů LMS Moodle UTB
   
  Uživatelé systému LMS Moodle mohou ve svých registračních údajích používat pouze služební univerzitní emailovou adresu se zakončením „@utb.cz“. Účty obsahující jiný, než požadovaný formát emailové adresy, budou k 1. 5. 2018 smazány. (ZÁPIS ...
  Weiter lesen
  (131 Wörter)
   
  Nutzerbild David Malanik
  Přesun nakladatelství UTB
  von David Malanik - Tuesday, 30. January 2018, 00:07
   

  Tisk studijních materiálů, vazba a tisk závěrečných prací je přemístěn z budovy U2 do budovy U13, přízemí budovy dveře 166, za šatnou doprava - druhé dveře vpravo.

  Nakladatelství UTB ve Zlíně vám nabízí tisk studijních materiálů UTB ve Zlíně za 0,80 Kč včetně DPH za černobílou stránku. Neváhejte využít našich služeb a ušetřit své náklady na studium.

   
   
  Nutzerbild Webmaster FaME
  Informace pro studenty a zamestnance UTB ve Zlíně
  von Webmaster FaME - Friday, 4. September 2015, 13:15
   
   

  Ediční středisko Academia centra UTB ve Zlíně (budova U2, Skriptárna - paní Holoubková - v případě nepřítomnosti dveře 0121) vám nabízí tisk studijních materiálů z LMS Moodle UTB ve Zlíně za 0,80 Kč včetně DPH za černobílou stránku.

   
  Po předložení průkazu zaměstnance či studentského průkazu, je možné získat dodatečnou slevu z koncové ceny na počítače iMAC (12%) a tablety iPAD (10%) - prodejna iTOUCH v obchodním domě "Zlaté jablko"