Pomiń novinky stránek

  Novinky stránek

  Obraz Webmaster FaME
  Problémy s přihlášením
  Napisane przez: Webmaster FaME ( Thursday, 3 May 2018, 08:51 AM)
   

  Pokud máte problémy s přihlášením z důvodů blokace účtu, protože nebyly provedeny změny k 1.5.2018 viz. Změna emailových adres dle GDPR, napište na adresu webmaster@fame.utb.cz z Vaší univerzitní emailové adresy, která je ve tvaru VášLoginDoSTAGu@utb.cz.

  Do emailu na adresu webmaster@fame.utb.cz...

  Przeczytaj resztę tematu
  (134 słów)
   
  Obraz David Malanik
  Změna emailových adres dle GDPR
  Napisane przez: David Malanik ( Sunday, 8 April 2018, 19:50 PM)
   
  OZNÁMENÍ  VŠEM uživatelům systémů LMS Moodle UTB
   
  Uživatelé systému LMS Moodle mohou ve svých registračních údajích používat pouze služební univerzitní emailovou adresu se zakončením „@utb.cz“. Účty obsahující jiný, než požadovaný formát emailové adresy, budou k 1. 5. 2018 smazány. (ZÁPIS ...
  Przeczytaj resztę tematu
  (131 słów)
   
  Obraz David Malanik
  Přesun nakladatelství UTB
  Napisane przez: David Malanik ( Tuesday, 30 January 2018, 00:07 AM)
   

  Tisk studijních materiálů, vazba a tisk závěrečných prací je přemístěn z budovy U2 do budovy U13, přízemí budovy dveře 166, za šatnou doprava - druhé dveře vpravo.

  Nakladatelství UTB ve Zlíně vám nabízí tisk studijních materiálů UTB ve Zlíně za 0,80 Kč včetně DPH za černobílou stránku. Neváhejte využít našich služeb a ušetřit své náklady na studium.

   
   
  Obraz Webmaster FaME
  Informace pro studenty a zamestnance UTB ve Zlíně
  Napisane przez: Webmaster FaME ( Friday, 4 September 2015, 13:15 PM)
   
   

  Ediční středisko Academia centra UTB ve Zlíně (budova U2, Skriptárna - paní Holoubková - v případě nepřítomnosti dveře 0121) vám nabízí tisk studijních materiálů z LMS Moodle UTB ve Zlíně za 0,80 Kč včetně DPH za černobílou stránku.

   
  Po předložení průkazu zaměstnance či studentského průkazu, je možné získat dodatečnou slevu z koncové ceny na počítače iMAC (12%) a tablety iPAD (10%) - prodejna iTOUCH v obchodním domě "Zlaté jablko"